Dlaczego raport wieloźródłowy?

Wiedza pozwalająca uniknąć transakcji z niewiarygodną firmą z pewnością kosztuje mniej, niż nauka poprzez własne doświadczenie. Jednak bazowanie na ograniczonej liczbie źródeł informacji nie daje gwarancji uzyskania wiedzy na temat aktualnego zadłużenia, czy też kondycji weryfikowanej firmy.

W Portal KRS bez konieczności podpisywania umów z wieloma dostawcami informacji, w jednym raporcie dostępna jest kompleksowa wiedza na temat aktualnej kondycji firmy. Wystarczy wpisać nr NIP, aby zweryfikować firmę w szeregu źródeł publicznych, komercyjnych oraz w źródłach dla których operatorem jest InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o.

Raport generuje się w ciągu kilkunastu sekund i prezentowany jest w przejrzystej, łatwej do przeglądania formie zakładkowej.

Podsumowanie raportu to szybka informacja z przeszukania poszczególnych źródeł. W zakładkach kolejno prezentowane są wyniki z przeszukanych baz.

Każdy raport Wiarygodności posiada swój unikalny identyfikator (FriendlyLink) pozwalający na przesłanie e-mailem lub zapisanie bez konieczności drukowania czy zapisywania do pliku. Taka forma raportów jest powszechnie wykorzystywana w branży finansowej.

Formularz kontaktowy

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (j.t. Dz.U.2016.922 z późn. zmian.) mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.*
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany adres poczty e-mail, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).*
Zgadzam się na otrzymywanie połączeń telefonicznych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016, poz. 1489).*

* pola wymagane

InformacjaKredytowa.pl sp. z o.o.

ul. Grochowska 344 lok. 3, 03-838 Warszawa

Kapitał zakładowy: 25 000 zł

KRS: 0000325302
NIP: 1132752571
REGON: 141754310

Obsługa Klienta

email: info@informacjakredytowa.pl

Sprzedaż

email: sales@informacjakredytowa.pl

Telefon

tel: 22 698 67 68

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018. | by interaktywni24.pl